top of page

Maja
Pełen profesjonalizm a przy tym wspaniała atmosfera podczas sesji. Świetne podejście do dzieci w
każdym wieku. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Martyna
Polecam dla wszystkich którzy mają przed sobą pierwszą sesję, profesjonalizm, pomysł i wspaniałe podejście. Polecam serdecznie.

Paulina
Polecam z całego serca, super atmosfera- zero skrępowania. Szybko, sprawnie i bardzo pięknie.
Dodaj opinię
Podziel się swoim doświadczeniem
bottom of page
